www.motogpinfo.webnode.sk

                                                                             neoficiálna stránka seriálu MotoGP

Novinky

Stoner kritizuje usporiadateľov MotoGP, viac ľudí roztláčalo Rossiho

04.04.2011 13:13
 Austrálsky motocyklista Casey Stoner obvinil usporiadateľov seriálu majstrovstiev sveta MotoGP, že bez škrupúľ podporujú Valentina Rossiho.     Víťaza úvodných pretekov sezóny v Dauhe nahnevala kolízia s Rossim počas nedeľňajšej Veľkej ceny Španielska. Na mokrej...

Víťazom kráľovskej kubatúry na Veľkej cene Španielska sa stal Jorge Lorenzo

03.04.2011 13:15
 Úradujúci majster sveta Španiel Jorge Lorenzo na Yamahe sa stal víťazom Veľkej ceny Španielska, druhých pretekov seriálu majstrovstiev sveta motocyklov v kráľovskej kategórii MotoGP. O dramatický moment dažďom poznačených pretekov sa postarali Austrálčan Casey Stoner a Talian...
<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Motorkári- aký máte na nich názor?

Dátum: 01.05.2011

Vložil: Alojz Motorka

Titulok: vau

nenavidim motorky

Dátum: 01.05.2011

Vložil: Roman Metla

Titulok: piiis

Motorky patria k metalu a preto ich podporujem. Ja si zatial trufam iba na bicykli ale aj tak si raz kupim poriadnu masinu s ktorou zbalim riadnu metlacku s dobrou povahou. YEAaaaAh...metal 4eWer

Dátum: 01.05.2011

Vložil: Jožko Informatik

Titulok: OK

Jazdím denne mám najazdené vyše 6 mil.km a môžem zodpovedne prehlásiť že 99% motorkárov pri každej možnej príležitosti jazdí ako blázon som svedkom toho denne a to jedno percento je dedko z Hornej Maríkovej,ktorý si ide na pole natrhať na Babete repu pre prasa.

Dátum: 01.05.2011

Vložil: Peter Futbalista

Titulok: Re:OK

Nepíš bludy motorkári jazdia vždy bezpečne a podľa predpisov!! Spolužiak Filip jazdí na skútri tak asi viem o čom hovorím

Dátum: 01.05.2011

Vložil: Parek Kysučan

Titulok: Re:OK

Trepeš hlúposti ja mám kamoša Filipa a on je najlepší jazdec akého poznám a on hovorí že jazdci na motorkách jazdia veľmi bezpečne!

Záznamy: 1 - 5 zo 5